Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Bestyrelsesoversigt

*Formand

Lena Kristensen

Kundechef

Mobiltlf: 5140 0630

Lena.kristensen@dk.issworld.com

ISS Facility Services A/S

Gyngemose Parkvej 50

2860 Søborg

*Næstformand

Gitte Hartvig
Rengøringsleder

Tlf. arb.: 4120 6730
gitte.hartvig@natmus.dk

Nationalmuseet

Frederiksholms Kanal 12
1220 Kbh. K​​

Bestyrelsesmedlem / kasserer

Steen Meedom
Direktør

Mobiltlf.: 2887 0606
Tlf. arb: 8827 1766
steenm@profilservice.dk

ProfilService A/S
Silovej 1
DK-2690 Karlslunde

Bestyrelsesmedlem

Per R. Henriksen
Key account Manager

Mobiltlf.: 2835 3880
per.henriksen@dk.kaercher.dk

Keca
Huginsvej 20
4100 Ringsted

​Bestyrelsesmedlem

Jytte Hansen
Leder af Serviceteam​
Mobiltlf: 4021 8766
jyth@nyborg.dk​

Nyborg Kommune
Serviceteam
Skaboeshusevej 104
5800 Nyborg

Bestyrelsesmedlem

Anne Emilie Suhr
Driftschef

Mobiltlf.:2787 2396
anneemilie.suhr@coor.com

Coor
Hørkær 12B
2730 Herlev

*Bestyrelsesmedlem

Michael Steffensen
Sales Manager

Mobiltlf: 4083 8044
michael.steffensen@metsagroup.com

Metsa Tissue a/s
Ørestads Boulevard 108
2300 København S

Bestyrelsesmedlem

Mette Olesen
Servicechef
Intern service Gladsaxe

Mobiltlf: 2121 0710
Tlf. arb: 3957 5340
csfmol@gladsaxe.dk

Gladsaxe Kommune
Gladsaxevej 382
2860 Søborg

Billede på vej.​

Bestyrelsessuppleant

Kenneth L. Andersen
Rengøringschef

Mobiltlf: 3069 4261

kland@odense.dk

Odense Kommune By- & Kulturforvaltning
Ejndom - Odense Slot
Nørregade 36

5000 Odense C

Bestyrelsessuppleant

Dorthe Gunvad
Area Key-Account Manager - Nordic

Mobiltlf.: 4044 4590
dorthe.gunvad@vermop.dk

VERMOP Danmark Aps
Lautruphoej 1-3,
2750 Ballerup

Billede på vej.​

Bestyrelsessuppleant

Kurt Yding
Direktør

Mobiltlf: 7022 8800



Erhvervsrengøring - Yding Gruppen A/S

​                      Tomsagervej 7

                       8230 Åbyhøj

DRF Sekretariatet

Werner Larsen

Mobiltlf: 8691 5806
drf@d-r-f.dk

Klinken 34
2990 Nivå

​* Formand,  Næstformand og Michael Steffensen udgør tilsammen DRF's forretningsudvalg

​Kontakt

​Tlf.: 86 91 58 06

E-mail: drf@d-r-f.dk 

CVR: 16501131

​Adresse

Dansk Rengøringsteknisk Forening
Klinken 34
2990 Nivå

​Hvad er DRF

​Som medlem af DRF inviteres du til at deltager i foreningens seminarer, temadage og fyraftensmøder. Du orienteres om vore arrangementer, samt om nye og aktuelle tiltag Læs mere her!