Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Bestyrelsesoversigt

*Formand

Lena Kristensen

Kundechef

Mobiltlf: 5140 0630

Lena.kristensen@dk.issworld.com

ISS Facility Services A/S

Gyngemose Parkvej 50

2860 Søborg

*Kasserer

Tage Madsen
Salgschef

Mobiltlf: 2362 3570
Tlf. arb.: 7634 0340
tage@locon.dk

Locon Aps
Kokholm 4c
6000 Kolding

*Næstformand

Gitte Hartvig
Rengøringsleder

Tlf. arb.: 4120 6730
gitte.hartvig@natmus.dk

Nationalmuseet

Frederiksholms Kanal 12
1220 Kbh. K​​

Bestyrelsesmedlem

Per R. Henriksen
Key account Manager

Mobiltlf.: 2835 3880
per.henriksen@dk.kaercher.dk

Keca
Huginsvej 20
4100 Ringsted

​Bestyrelsessuppleant

Jytte Hansen
Leder af Serviceteam​
Mobiltlf: 4021 8766
jyth@nyborg.dk​

Nyborg Kommune
Serviceteam
Skaboeshusevej 104
5800 Nyborg

Bestyrelsessuppleant

Dorthe Gunvad
Area Key-Account Manager - Nordic

Mobiltlf.: 4044 4590
dorthe.gunvad@vermop.dk

VERMOP Danmark Aps
Lautruphoej 1-3,
2750 Ballerup

Bestyrelsesmedlem

Martin S. Johansen
Udviklings- og Kvalitetskonsulent

Mobiltlf: 2222 8973
martin.johansen@vest.rm.dk

Hospitalsenheden Vest
Driftsafdelingen
Lægårdvej 12
7500 Holstebro​​

Bestyrelsesmedlem

Anne Emilie Suhr
Driftschef

Mobiltlf.:2787 2396
anneemilie.suhr@coor.com

Coor
Hørkær 12B
2730 Herlev

Bestyrelsesmedlem

Michael Steffensen
Sales Manager

Mobiltlf: 4083 8044
michael.steffensen@metsagroup.com

Metsa Tissue a/s
Ørestads Boulevard 108
2300 København S

Bestyrelsessuppleant

Mette Olesen
Servicechef
Intern service Gladsaxe

Mobiltlf: 2121 0710
Tlf. arb: 3957 5340
csfmol@gladsaxe.dk

Gladsaxe Kommune
Gladsaxevej 382
2860 Søborg

DRF Sekretariatet

Werner Larsen

Mobiltlf: 8691 5806
drf@d-r-f.dk

Klinken 34
2990 Nivå

Bestyrelsesmedlem

Steen Meedom
Direktør

Mobiltlf.: 2887 0606
Tlf. arb: 8827 1766
steenm@profilservice.dk

ProfilService A/S
Silovej 1
DK-2690 Karlslunde

​* Formand, Kasserer og Næstformand udgør tilsammen DRF's forretningsudvalg

​Kontakt

​Tlf.: 86 91 58 06

E-mail: drf@d-r-f.dk 

CVR: 16501131

​Adresse

Dansk Rengøringsteknisk Forening
Klinken 34
2990 Nivå

​Hvad er DRF

​Som medlem af DRF inviteres du til at deltager i foreningens seminarer, temadage og fyraftensmøder. Du orienteres om vore arrangementer, samt om nye og aktuelle tiltag Læs mere her!